wtorek, 11 lutego 2014

Design sklepowy


Przeglądając regionalne wiadomości, natknęłam się dzisiaj na te zdjęcia. Na terenie poznańskiego Starego Browaru został otwarty drugi w Polsce salon sprzedaży butów sportowych firmy Run Colors. Przyznam szczerze, nie znam tej marki ani asortymentu oferowanych przez nią produktów. Jednak design sklepu - jak dla mnie, bomba!


To przykład, że także przestrzeń handlowa może być zaaranżowana w ciekawy i oryginalny sposób. Autorem projektu jest Pracownia Architektoniczna mode:lina architekci. Jak czytamy na stronie pracowni: " do stworzenia projektu zainspirował ich charakterystyczny element logotypu - sznurowadło. Instalacja składa się z wielobarwnych linek przypominających sznurowadła, nawiązujących do szybkiego ruchu biegacza - linki przeskakują od jednej do drugiej ściany sklepu, zamieniając się w kolorowe pasy na podłodze. "


Tak bardzo mi się podobają te aranżacje, że nie mogłam się powstrzymać przed ich zaprezentowaniem. Zwłaszcza, że pracownia mieści się w moim rodzimym mieście. Chyba każde wnętrze, jakie znalazłam na stronie pracowni pobudza moją wyobraźnię - przepiękne apartamenty i ciekawe aranżacje przestrzeni handlowej. Oglądam i podziwiam. Piękne. :)
Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony: http://modelina-architekci.com/pivotx/
OBIEKT: Run Colors
AUTORZY PROJEKTU: Pracownia Architektoniczna mode:lina architekci
ZDJĘCIA: Marcin Ratajczak
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz